06 Mayıs 2024 - 09 Mayıs 2024 tarihleri arasında Arabian Travel Market Dubai

BookingAgora yeni ortaklıklarla küresel büyümeyi hedefliyor.

Online seyahat pazarı BookingAgora, 2016'daki kuruluşundan bu yana Türkiye pazarının önde gelen B2B şirketlerinden biri haline geldi. Ürün portföyü iki milyondan fazla otel, uçuş, araç kiralama, transfer ve turu kapsamaktadır.

Kullanıcı dostu platforma 24 farklı dilde erişilebiliyor ve birden fazla ödeme seçeneği, anında onay, özel hesap yöneticileri ve 24 saat müşteri desteği sunuyor. Başlangıçta yerel odaklı olan şirket, şimdi stratejik ortaklıklarla globalleşmeyi hedefliyor.


BookingAgora'nın globalleşme stratejisi TravelgateX, Roibos ve Hilton Hotels gibi sektörün önde gelen oyuncularıyla ortaklık ve işbirliklerini içeriyor. Grup, erişim alanını daha da genişletmek için önemli ticari etkinliklere katılımını da artırdı. Bu çabalar sayesinde BookingAgora, kullanıcılara çok çeşitli seyahat hizmetleri ve destinasyonlarda kapsamlı ve sorunsuz bir rezervasyon deneyimi sunarak global ayak izini geliştirmeye devam ediyor.

BookingAgora Kurucu Ortağı Kadri Ciga şunları söyledi:

"Bu ortaklıklar BookingAgora'nın çok çeşitli seyahat ürün ve hizmetlerine erişmesini sağlayarak dünya çapında farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için tekliflerini genişletiyor. ATM Dubai'ye katılmak Orta Doğu bölgesindeki varlığımızı güçlendiriyor ve bu pazardaki gezginlerin benzersiz ihtiyaçları ve tercihleri hakkında bilgi edinmek için sektör liderleriyle bağlantı kurmamızı sağlıyor'' dedi.