12 -16 Eylül 2017 Dubai Fam Trip

BookingAgora olarak Emirates Airline ve Rixos Hotels ile MICE acentelerini Dubai de 12 - 16 Eylül tarihlerinde ağırladık. Fam Trip organizasyonumuz esnasında misafirlerimizle sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için yer hizmetlerimizi yerinde tanıttık.

Bu organizasyonumuz da bize desteklerini esirgemeyen ve yanımızda olan Emirates Airline ve Rixos Hotels ailelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Uçuşumuz Emirates Havayolu'nun muhteşem konforu ve hizmeti ile çok keyifli ve huzurlu bir şekilde gerçekleşti.
 

 

Ayrıca dünyanın en büyük havayollarından Emirates Airline Head Office ziyaret edildi. Bu ziyaret esnasında Head Office çalışma ortamı, MICE üzerine havayolu tarafından alabileceğimiz hizmetler ve destekler konusunda bilgilendirildik.
 

Rixos Hotels tarafından ise UAE de bulunan bir birinden özel ve güzel 3 adet Rixos otelini ziyaret ettik. Grubumuzla Dubai'nin en yeni oteli olan ve Dubai'nin en popüler bölgesi JBR da açılan Rixos Premium JBR Hotel de konakladık.

UAE emirliklerinden biri olan Ras al Khaimah da bulunan Rixos Bab Al Bahr Hotel ziyaretimiz esnasında grubumuz otelin tam bir toplantı organizasyonları ve tatil amaçlı ideal tesis olduğunu, gönderecekleri misafirlerin memnuniyet seviyesinin üst seviyede olacağı bir otel olması sebebi ile Rixos Bab Al Bahr Hotel görmekten dolayı çok mutlu oldular.
 
   

Rixos The Palm Hotel ziyaretimiz ve akşam yemeği esnasında grubumuz otelin ambiansı ve servisine aşık oldu. Tam bir balayı oteli olan Rixos The Palm, tatilini Dubai de geçirmek isteyenler için tam anlamıyla biçilmiş kaftan özelliğini taşımaktadır. Harika sahilini Burj Al Arab görüntüsü ile muhteşem kılıyor.
 
   

Konakladığımız Rixos Premium JBR ise muhteşem ışıklandırması, gece hayatının kalbi ve inanılmaz kumsalıyla şehir içinde tatil imkanı sunuyor. Yeni açılan Rixos Premium JBR tatil için gelecek misafirlerinin haricinde iş seyahati ve toplantı grupları içinde tam anlamıyla 4x4 lük bir tesis olduğunu göstermektedir. Özellikle diğer otellerden kendini farklı kılan bir başka özelliği ise otel içinde bulunan modern camiisi ile misafirlerinin ibadet etmeleri için büyük kolaylık ve olanak sağlayarak rakiplerinin önünde olma yolunda önemli özellik kazanmıştır.
 
   

Gezimiz esnasında bazı hizmetlerimizi birebir yaşayan misafirlerimiz hem iş seyehati hem de mini bir tatil ortamını bir arada yaşadılar.
 
   

BookingAgora olarak sizlere Dubai için bütün hizmetleri en iyi ve en uygun şartlarla sunabilmek için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz.

Dubai vize konusunda da en hızlı ve uygun fiyatla hizmet veriyoruz.